تبلیغات
مطالب و خبرهای ویژه - 9 نفــر كــــــاندید اجرای اســـــــــکار 2006

 

 

 جستجو در بلاگ..

 

 خبرنامه ..
شما میتوانید با عضو شدن در خبر نامه از آخرین مطالب و به روز رسانی سایت مطلع شوید ............................. برای عضویت در خبرنامه در جای خالی اول اسمتون و در جای خالی دوم ایمیلتون رو بنویسید ... موفق باشید

Powered by WebGozar

 

 آمار وبلاگ..

امروز .... 

دیروز ....

در كل ...دوشنبه 10 بهمن 1384: 9 نفــر كــــــاندید اجرای اســـــــــکار 2006

 

9 نفــر كــــــاندید اجرای اســـــــــکار 2006
حالا که گیل گیتس به عنوان تهیه‌کننده هفتاد و هشتمین دوره مراسم اسکار برگزیده شده، گام بزرگ بعدی برای او و تمامی علاقمندان این مراسم پرشکوه سینمایی اعلام نام مجری اسکار است.
در سال‌هایی که گیتس وظیفه کارگردانی و تهیه مراسم اسکار را بر عهده داشت، اعلام نام مجری درست چند روز پس از اعلام نام خود او انجام شد. اما این بار احتمالاً تأخیری در اعلام نام مجری به وجود خواهد آمد. کیتس روز جمعه گذشته در تماس خبرنگاران سمج که برای دانستن نفر برگزیده به او زنگ زده بودند،‌ اصرار داشت که نام مجری اسکار را به این زودی‌ها اعلام نخواهد کرد. با توجه به گندی که کریس راک در دوره گذشته مراسم اسکار زد و خیلی از ستارگان هالیوودی را از خود رنجاند، اهمیت انتخاب یک مجری موجه برای دوره اخیر بیش از پیش نمایان می‌شود.

حالا که کار به اینجا کشیده، حدس و گمان درباره نام مجری دوره آینده مراسم اهدای جوایز اسکار می‌تواند همچنان ادامه داشته باشد و حضور همه علاقمندان در این بحث آزاد است. فهرستی که پیش روی شماست، انتخاب‌های احتمالی کیتس و یا هر تهیه‌کننده مراسم اسکار است. گرچه برخی از این گزینه‌ها ممکن است به هیچ وجه در حد مراسمی به شکوه اسکار نباشند و شاید حتی مجری امسال یک انتخاب شگفت‌انگیز خارج از این فهرست باشد:

1- بیلی کریستال:

هشت بار مجری مراسم اسکار بوده و گفته می‌شود برای مراسم امسال هم صحبت‌هایی با او شده. آخرین بار سال 2004 مجری اسکار بود.
موافق: از بسیاری جهات او حایز استانداردهای طلایی است و مجری کلاسیک مراسم اسکار محسوب می‌شود. اجرای برنامه تلویزیونی "700 یکشنبه" را تا روز 18 فوریه بر عهده خواهد داشت و روز برگزاری مراسم اسکار تقریباً بیکار است.
مخالف: برای ساختن فیلم افتتاحیه مراسم اسکار وقت زیادی اختصاص می‌دهد و شاید فاصله دو هفته‌ای میان پایان برنامه تلویزیونی و روز اهدای جوایز اسکار برای این کار کافی نباشد. علاقه خاصی به ورود باشکوه به سالن دارد و شوخی‌هایش بامزه‌تر و البته اجرایش طولانی‌تر از سایر مجری‌هاست. دو دوره قبلی که کیتس عهده‌دار مسئولیت اسکار بود، مراسم در سواحل شرقی ایالات متحده پیش از نیمه‌شب به پایان رسید که با توجه به زیاده‌گویی‌های کریستال، به نظر می‌رسد نتوان چندان روی او برای پایان به موقع پایان مراسم حساب کرد.

2- استیو مارتین:

مجری اسکار در سال‌های 2001 و 2003.موافق: اجرایش در سال 2003 و در اوج جنگ ایالات متحده با عراق کاملاً‌ متناسب با حال و هوای آن روزها بود. او کم‌ادعاترین مجری قابل تصور مراسم اسکار است.
مخالف: در زمانی که شبکه تلویزیونی ABC دوست دارد و ترجیح می‌دهد بر تعداد مخاطبان جوان مراسم اسکار بیفزاید، مارتین ممکن است بیشتر برای مسن‌ترها جالب توجه باشد.

3- کریس راک:

مجری دوره هفتاد و هفت مراسم اسکار در همین فوریه گذشته.

موافق:
راک سیاهپوست کلی جنجال به پا کرد، برق از سر خیلی‌ها پراند و آشکارا با آن جملات . . . خود بر تعداد بینندگان افزود.
مخالف: پس از مراسم سال گذشته خیلی راحت گفت "این مراسم من نبود" و توپ را به زمین کارگردان و تهیه‌کننده مراسم اسکار انداخت. با طنزهای سیاسی‌اش تعدادی از اعضای آکادمی را رنجاند و مزه‌پرانی‌هایش به مذاق برخی فوق ستارگان هالیوودی خوش نیامد.
4- ووپی گلدبرگ:


چهار بار مجری اسکار بوده که آخرین بار آن به سال 2002 بازمی‌گردد.

موافق:
جوانب امر را کاملاً می‌شناسد و معمولاً نخستین انتخاب تهیه‌کننده‌ها برای اجرای این مراسم پرزرق و برق نیست (البته به استثنای سال 1996).
مخالف: به ندرت انتخاب اول است و احتمالاً‌ نمی‌تواند هیچ نقشی در افزایش تعداد تماشاگران تلویزیونی داشته باشد.

5- دیوید لترمن:

مجری تاک‌شوهای تلویزیونی و مجری اسکار سال 1995.

موافق: چند ماه پیش مجری مراسم اهدای جوایز امی بود و بنابراین دیگر ترسی از ظاهرشدن در یک جمع بزرگ و اهدای جایزه به فوق ستارگان هالیوودی ندارد.
مخالف: برخی اجراهای تلویزیونی‌اش جنجال‌ساز بوده‌اند.

6- جی لنو:

مجری "تونایت شو" و کمدین.

موافق: همان شغلی را دارد که جانی کارسون با سابقه پنج بار اجرای مراسم اسکار بر عهده داشت. او سلطان برنامه‌های آخر شب تلویزیون است و شوخی‌هایش حتی شان پن زودرنج را هم نمی‌رنجاند.
مخالف: شوخی‌های معمولی و اهداف قابل پیش‌بینی‌اش چندان به مذاق اعضای جوان‌تر و ماجراجوتر آکادمی اسکار خوش نمی‌آید. هیچ ارتباطی با دنیای فیلم و سینما ندارد. کیتس هم که معمولاً‌ مجری‌هایش را از سینمایی‌های معروف انتخاب می‌کند نباید سراغ چنین گزینه‌ای برود.

7- تام هنکس: بازیگر

موافق: بسیار محبوب است و دو بار جایزه اسکار برده. کارهایش اصلاً جنبه کمدی ندارد. منش عادی‌اش باعث شده در گذشته هم پیشنهاد اجرای مراسم اسکار به او بشود.
مخالف: کمدین نیست و کیتس معمولاً دنبال کمدین‌هاست. منش او شاید برای خیلی‌ها دل‌پسند باشد، اما برای چنین مراسمی اصلاً مناسب نیست.

8- رابین ویلیامز: کمدین و بازیگررابین ویلیامز در کنار بیلی کریستال
موافق: در برنامه‌های زیادی به عنوان مجری حضور داشته و بسیار فعال و پرجنب و جوش است. از سال 1979 تقریباً هر سال میهمان مراسم اسکار است و سال 1986 هم مراسم را به صورت مشترک اجرا کرد.
مخالف: جنب و جوش بیش از اندازه‌ او شاید برای مقیاس‌های کوچک مناسب باشد. سانسورچی‌های شبکه ABC که می‌دانند او چقدر به تبلیغات علاقه دارد، احتمالاً‌ از دست کارهایش شب راحتی نخواهند داشت.

9- کوین اسپیسی: بازیگر

موافق: دو بار اسکار برده و در اجرای برنامه "زنده شنبه‌شب" محشر است. تأثیر فوق‌العاده‌ای دارد.
مخالف: فعالیت به عنوان مدیر هنری در اولد ویک تیه‌تر لندن او را از فضای هالیوود به شدت دور نگه داشته است.

-----------------------------------------------

نامزدهای دیگری هم برای این کار وجود دارند، ولی به قول خود گیل کیتس، در تمام دنیا تنها به اندازه انگشتان دو دست آدم برای اجرای مراسم اسکار هست. در هر حال، جستجو برای یافتن بهترین گزینه ادامه دارد و توپ در زمین تهیه‌کنندگان است.


منبع : مهر

 

فرزین +جوایز اسکار , +

ویرایش در [-] || [-]

[06:01 ق.ظ] || [+]

Comments []

 

 

 


 آخرین خبرها و مطالب ..

عمومی...3

معرفی سبکهای موزیک...1

۱۰خواننده برتر ۲۰۰۶ ...1

جوایز اسکار...2

وب سایت خواننده ها...2

فال میوه ...1

رنگ هاله بدن شما ...1

شماره تلفن خوانندگان...1

آدرس هالیوودی ها...1


 

 نویسنده..

فرزین...13


 

 آرشیو ..

اسفند 1384...4

بهمن 1384...8

آبان 1384...1


 

 صفحات ..

 

 نوشته های پیشین..

آدرس اشخاص معروف..-
پدیده ایـــــرانى اســـــكار خبرســــــاز شد ..-
شماره تلفن خوانندگان ..-
دانستنی هایی درباره هاله بدن شما !!..-
فال میوه ..-
وب سایت شخصی خوانندهای خارجی..-
وب سایت شخصی خواننده های ایرانی..-
آنتونی عزیزی یک ایرانی دیگر در هالیود ..-
نیکول کیدمن سفیر سازمان ملل..-
آنجلینا جولی باردار است !..-
9 نفــر كــــــاندید اجرای اســـــــــکار 2006 ..-
گروه های برتر + دانلود آهنگها ..-
معرفی سبک های موسیقی ..-

Email
[yahoo]

بیوگرافی درخواستی  شما از خوانندگان و هنرپیشگان ایرانی و خارجی


اگه از اینجا خوشتون آمده و دوست دارید كه از این سایت حمایت كنید لطفا بر روی لینك و لوگوهای زیر كلیك كنید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! این كار شما باعث هر چه بهتر شدن روند به روز رسانی سایت خواهد شد و این امكان را با سایت میدهد كه بتوانیم افراد علاقه مند بیشتری رو با اینجا آشنا كنیم
(Best Weblogs) بهترین وبلاگ های ایرانی PersianYahoo Top Sites Panjare Topsite http://www.tehrantopsites.com/ welcome to faloode top 50 لیست وبلاگهای به روز شده


پیشا پیش ممنون از اینكه برای حمایت از سایت بر روی لینكهای بالا كلیك كردید

.(C) Copyright

All Right Reserved

BIOTOPSTARS.TK

بیوگرافی درخواستی  شما از خوانندگان و هنرپیشگان ایرانی و خارجی