تبلیغات
مطالب و خبرهای ویژه - آدرس اشخاص معروف

 

 

 جستجو در بلاگ..

 

 خبرنامه ..




شما میتوانید با عضو شدن در خبر نامه از آخرین مطالب و به روز رسانی سایت مطلع شوید ............................. برای عضویت در خبرنامه در جای خالی اول اسمتون و در جای خالی دوم ایمیلتون رو بنویسید ... موفق باشید





Powered by WebGozar

 

 آمار وبلاگ..

امروز .... 

دیروز ....

در كل ...



یکشنبه 21 اسفند 1384:آدرس اشخاص معروف

 

تعدادی از آدرس و ایمیل و سایتهای هنرپیشگان معروف هالیوود
مدونا
خواننده، هنرپیشهو نویسنده
تاریخ و محل تولد مدونا
Birth name: Madonna Louise Veronica Ciccone
تاریخ تولد: August 16, 1958
Bay City, Michiganمحل تولد:
آدرس پستی مدونا
8000 Beverly Blvd.
Los Angeles, CA 90048
آدرس ایمیل مدونا
نیکلاس کیج
هنرپیشه
تاریخ و محل تولد نیکلاس کیج
January 7, 1964, in Long Beach, California.
Birth name: Nicolas Kim Coppola
آدرس پستی نیکلاس کیج
Address 1: 132 S Rodeo Drive #300, Beverly Hills, CA 90212-2414

Address 2:, NICOLAS CAGE c/o Creative Artists Agency, 9830 Wilshire Boulevard, Beverly Hills, CA 90212-1825
آدرس ایمیل نیکلاس کیج
آنجلینا جولی
هنرپیشه
تاریخ و محل تولد آنجلینا جولی
تاریخ تولد: June 4th, 1975
محل تولد: شهر لوس آنجلس در آمریکا
آدرس پستی آنجلینا جولی
JOLIE, ANGELINA c/o Industry Entertainment, 955 Carrillo Drive #300, Los Angeles, CA 90048-5400

آدرس ایمیل آنجلینا جولی
لئوناردو دی کاپریو

هنرپیشه
تاریخ و محل تولد لئوناردو
تاریخ تولد: November 11, 1974
محل تولد: شهر هالیوود در ایالت کالیفرنیا
آدرس پستی لئوناردو دی کاپریو
LeonardoDicaprio, 955 S Carillo Dr. #300LosAngeles, CA 90048
آدرس ایمیل دی کاپریو
website: http://www.leonardodicaprio.com/leonardo/


 
ماریا کری
خواننده و هنرپیشه
تاریخ و محل تولد ماریا کری
تاریخ تولد: March 27, 1970
محل تولد: شهرLongIsland, New York
نژاد: Irish/African-American/Venezuelan
آدرس پستی ماریا کری
90 Franklin Street,
New York, NY 10013-3415
آدرس ایمیل ماریا کری


ژان کلود ون دام
هنرپیشه
تاریخ و محل تولد ژان کلود ون دام
Birth name: Jean-Claude Camille Francois Van Varenburg
تاریخ تولد: 18 اکتبر 1960
محل تولد: شهر Sint-Agatha Berchem در بلژیک
قد: 173 سانتیمتر
آدرس پستی ژان کلود ون دام
1122 S Robertson Boulevard #15,
Los Angeles, CA 90035-1499
آدرس ایمیل ژان کلود ون دام
مل گیبسون
هنرپیشه، کارگردان و تهیه کننده سینما
تاریخ و محل تولد مل گیبسون
Birth name: Mel Columcille Gerard Gibson
تاریخ تولد: January 3rd, 1956
Peekskill, N.Yمحل تولد:
آدرس پستی مل گیبسون
4000 Warner Blvd. #P3-17
Burbank, CA 91522
آدرس ایمیل مل گیبسون
بریتنی اسپیرز
خواننده
تاریخ و محل تولد بریتنی اسپیرز

Born:
2nd December 1981 in Kentwood,
Louisiana, USA

Height: 5' 5"

Weight: 105lbs

آدرس پستی بریتنی اسپیرز
Britney Spears, 137 W. 25th St.,
New York, NY 10001, USA
کاترین زیتا جونز
هنرپیشه
تاریخ و محل تولد کاترین زیتا جونز
Born: 25th September 1969 in Swansea, Wales, United Kingdom
Height: 5' 8"

آدرس پستی کاترین زیتا جونز
Catherine Zeta-Jones
151 Central Park W.
New York, NY 10023
USA
Fan Mail:
Catherine Zeta Jones
c/o International Creative Management
8942 Wilshire Blvd.
Beverly Hills, CA 90211
USA
نیکول کیدمن
هنرپیشه
تاریخ و محل تولد نیکول کیدمن
تاریخ تولد: 20thJune 1967
محل تولد: شهر هاوائیدر هونولولوآمریکا
آدرس پستی نیکول کیدمن
Nicole Kidman, 5555 Melrose Ave. Lucille Ball Bldg. #200, LA 90038, USA
آدرس 2
Nicole Kidman, c/o Creative Artists Agency, 9830 Wilshire Blvd, Beverly Hills, CA 90212
USA
جکی چان
هنرپیشه
تاریخ و محل تولد جکی چان
تاریخ تولد: April 7, 1954
محل تولد: شهر هنگ کنگ در چین
آدرس پستی جکی چان
Jackie Chan
10940 Wilshire Blvd. #1220

Los Angeles, CA 90024

 

فرزین +آدرس هالیوودی ها , +

ویرایش در [سه شنبه 23 اسفند 1384] || [08:03 ق.ظ]

[11:03 ق.ظ] || [+]

Comments []

 

 

 


 آخرین خبرها و مطالب ..

عمومی...3

معرفی سبکهای موزیک...1

۱۰خواننده برتر ۲۰۰۶ ...1

جوایز اسکار...2

وب سایت خواننده ها...2

فال میوه ...1

رنگ هاله بدن شما ...1

شماره تلفن خوانندگان...1

آدرس هالیوودی ها...1


 

 نویسنده..

فرزین...13


 

 آرشیو ..

اسفند 1384...4

بهمن 1384...8

آبان 1384...1


 

 صفحات ..

 

 نوشته های پیشین..

آدرس اشخاص معروف..-
پدیده ایـــــرانى اســـــكار خبرســــــاز شد ..-
شماره تلفن خوانندگان ..-
دانستنی هایی درباره هاله بدن شما !!..-
فال میوه ..-
وب سایت شخصی خوانندهای خارجی..-
وب سایت شخصی خواننده های ایرانی..-
آنتونی عزیزی یک ایرانی دیگر در هالیود ..-
نیکول کیدمن سفیر سازمان ملل..-
آنجلینا جولی باردار است !..-
9 نفــر كــــــاندید اجرای اســـــــــکار 2006 ..-
گروه های برتر + دانلود آهنگها ..-
معرفی سبک های موسیقی ..-

Email
[yahoo]

بیوگرافی درخواستی  شما از خوانندگان و هنرپیشگان ایرانی و خارجی


اگه از اینجا خوشتون آمده و دوست دارید كه از این سایت حمایت كنید لطفا بر روی لینك و لوگوهای زیر كلیك كنید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! این كار شما باعث هر چه بهتر شدن روند به روز رسانی سایت خواهد شد و این امكان را با سایت میدهد كه بتوانیم افراد علاقه مند بیشتری رو با اینجا آشنا كنیم
(Best Weblogs) بهترین وبلاگ های ایرانی PersianYahoo Top Sites Panjare Topsite http://www.tehrantopsites.com/ welcome to faloode top 50 لیست وبلاگهای به روز شده


پیشا پیش ممنون از اینكه برای حمایت از سایت بر روی لینكهای بالا كلیك كردید

.(C) Copyright

All Right Reserved

BIOTOPSTARS.TK

بیوگرافی درخواستی  شما از خوانندگان و هنرپیشگان ایرانی و خارجی